Strona główna » Malarnia proszkowa – Warszawa

Malarnia proszkowa – Warszawa

W Przedsiębiorstwie Handlowo-Budowlanym Hydro-Bud świadczymy usługi profesjonalnego malowania proszkowego. Proces ten polega na rozpylaniu proszku z wykorzystaniem pistoletu elektrostatycznego oraz sprężonego powietrza. Proszek jest w tym wypadku ładowany elektrycznie, a zatem jest przyciągany przez uziemione przedmioty, które podlegają malowaniu i tym samym ściśle przylega do malowanej powierzchni. Zabieg ten odbywa się w odpowiednio przygotowanej kabinie malarskiej. Następnie z użyciem wysokiej temperatury utrwala się efekt, topiąc i utwardzając zastosowaną farbę. Oczywiście zanim przystąpimy do malowania proszkowego w odpowiedni sposób przygotowujemy obrabiane powierzchnie, odtłuszczając je, oczyszczając i w odpowiedni sposób zabezpieczając. Dzięki temu usługi jakie świadczy nasza malarnia proszkowa w Warszawie, dają doskonały i trwały efekt.

Lakierowanie proszkowe

Lakierowanie proszkowe, które realizujemy w mieście Warszawa, zabezpiecza pomalowane powierzchnie przed korozją, a do tego zapewnia im pierwszorzędne walory estetyczne. Pomalowane proszkowo detale są trwałe i odporne na warunki zewnętrzne. Do tego wykonując malowanie proszkowe udostępniamy możliwość skorzystania z farb z pełnej gamy kolorów palety RAL. Dzięki temu nasi klienci zawsze otrzymują efekt, którego oczekiwali.

Malowanie proszkowe polecamy przede wszystkim do produktów wykonanych z metalu. Jest to rozwiązanie chętnie wybierane przez branżę motoryzacyjną, ale też przez producentów sprzętu AGD i RTV, mebli metalowych, oświetlenia, maszyn rolniczych etc. I choć lakierowanie proszkowe jest droższe od tradycyjnego malowania, to efekt jest o wiele trwalszy i zazwyczaj elementy malowane proszkowo nawet po wielu latach nie wymagają ponownego malowania. Do tego wystarczy jedna warstwa, aby osiągnąć oczekiwany efekt. Ponadto malowanie proszkowe jest metodą, która jednocześnie zabezpiecza materiały przed czynnikami zewnętrznymi, choćby takimi jak wahania temperatury, szkodliwe promieniowanie UV, wilgoć czy kontakt z substancjami chemicznymi. Jednocześnie pomalowana powierzchnia nawet po latach jest idealnie gładka, a do tego zachowuje pierwotny kolor i połysk.

W Przedsiębiorstwie Handlowo-Budowlanym Hydro-Bud, realizując usługi malowania proszkowego dbamy, by zastosowane przez nas farby oraz przebieg całego procesu nie wykazywał szkodliwego działania ani dla ludzi, ani dla środowiska. Zachowujemy najwyższe standardy, wybieramy sprawdzone, bezpieczne produkty i wybieramy metody, które nie powodują emisji szkodliwych substancji do atmosfery. W dodatku technologia malowania proszkowego została opracowana tak, aby w pełni wykorzystać farbę. Dzięki temu podczas lakierowania proszkowego nic się nie marnuje, co również czyni z tej metody rozwiązanie ekologiczne, a jednocześnie ekonomiczne.

Rekomendujemy wybór lakierowania proszkowego każdemu, kto chce się cieszyć produktami pomalowanymi w sposób estetyczny i trwały, a do tego zabezpieczonymi przed działaniem większości czynników zewnętrznych.

Postaw na usługi doświadczonej malarni proszkowej!