Lakiernia proszkowa

W Przedsiębiorstwie Handlowo-Budowlanym Hydro-Bud świadczymy usługi profesjonalnego malowania proszkowego. Proces ten polega na rozpylaniu proszku z wykorzystaniem pistoletu elektrostatycznego oraz sprężonego powietrza. Proszek jest w tym wypadku ładowany elektrycznie, a zatem jest przyciągany przez uziemione przedmioty, które podlegają malowaniu i tym samym ściśle przylega do malowanej powierzchni. Zabieg ten odbywa się w odpowiednio przygotowanej kabinie malarskiej. Następnie z użyciem wysokiej temperatury utrwala się efekt, topiąc i utwardzając zastosowaną farbę. Oczywiście zanim przystąpimy do malowania proszkowego w odpowiedni sposób przygotowujemy obrabiane powierzchnie, odtłuszczając je, oczyszczając i w odpowiedni sposób zabezpieczając. Dzięki temu usługi jakie świadczy nasza malarnia proszkowa w Warszawie, dają doskonały i trwały efekt.

Lakierowanie proszkowe, które realizujemy w mieście Warszawa, zabezpiecza pomalowane powierzchnie przed korozją, a do tego zapewnia im pierwszorzędne walory estetyczne. Pomalowane proszkowo detale są trwałe i odporne na warunki zewnętrzne. Do tego wykonując malowanie proszkowe udostępniamy możliwość skorzystania z farb z pełnej gamy kolorów palety RAL. Dzięki temu nasi klienci zawsze otrzymują efekt, którego oczekiwali.

Lakierowanie proszkowe

Malowanie proszkowe polecamy przede wszystkim do produktów wykonanych z metalu. Jest to rozwiązanie chętnie wybierane przez branżę motoryzacyjną, ale też przez producentów sprzętu AGD i RTV, mebli metalowych, oświetlenia, maszyn rolniczych etc. I choć lakierowanie proszkowe jest droższe od tradycyjnego malowania, to efekt jest o wiele trwalszy i zazwyczaj elementy malowane proszkowo nawet po wielu latach nie wymagają ponownego malowania. Do tego wystarczy jedna warstwa, aby osiągnąć oczekiwany efekt. Ponadto malowanie proszkowe jest metodą, która jednocześnie zabezpiecza materiały przed czynnikami zewnętrznymi, choćby takimi jak wahania temperatury, szkodliwe promieniowanie UV, wilgoć czy kontakt z substancjami chemicznymi.

Zajmujemy się również lakierowaniem proszkowym. Malarnia proszkowa Hydro-Bud w Warszawie to własne, odpowiednio wyposażone zaplecze, jak również wysokiej jakości proszki do malowania proszkowego. Dzięki temu możemy zapewnić, że lakierowanie proszkowe realizowane przez nas w mieście Warszawa, charakteryzuje się intensywnymi i trwałymi kolorami, odpowiednio zabezpieczoną powierzchnią i perfekcją wykonania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Zachęcamy też do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące realizowanych przez nas usług i pomożemy dobrać optymalne rozwiązanie, odpowiednio do Państwa potrzeb. Szeroka oferta, jakość prac i indywidualne podejście do każdej realizacji, jak również konkurencyjne ceny, z pewnością spełnią nawet najwyższe oczekiwania.